Kurumsal

Misyonumuz
Kendinize ait olan ürünü kayıp yada çalınmaya maruz kalmadan kayıt altına alıyoruz buda size ileride yaşana bilecek olumsuzluklara karşı önlem teşkil ediyor .

Bunun yanı sıra sistemimiz tarafından her an yaşanabilecek bu olumsuzluklara karşı ürününüz her an sistem tarafından denetlenmeye hazır durumda oluyor.

Ayrıca kayıt altında ki ürününüzü kendi bilgi ve rızanızla satarken şirketimizi referans göstererek satışta güven kazanıyorsunuz.

Bir diğer husus ise sistemde kayıt altına almadığınız ama çalıntı veya kayıp durumunda sistemimize kolayca kayıt yaptırarak sizden istenilen evrakları sisteme kaydedip sizin için sistemimiz tarafından aranmaya başlıyor böylelikle kayıp yada çalınan ürünü takibe başlıyor sizi de durumdan her an haberdar ediyoruz.

Çalınan ya da bir yerde kayıp edilen ürününüzü 2. şahısların satışı yada 3. şahısların alışı sırasında sistemimizde sorgulanmasıyla nokta tespiti yapılmak suretiyle tarafınıza lokasyon ve IP adres bilgisi veriliyor , sizde sadece şikayette bulunduğunuz savcılıktaki dosyanıza bu kayıtları sunmanız yeterli oluyor. aynı zamanda sistemimiz sorgulama yapan kişileri de güvencede tutabilmek adına sorgulama sonrası sorgulanan ürünün olumsuz durumuna karşın el koyarak bize ihbarda bulunabiliyor buda işlerin daha hızlı ilerlemesine yardımcı oluyor.

Sitemiz üzerinden yönlendirme imkanıyla garanti sorgulama hizmeti de verilmektedir.

Maruz kaldığınız durum karşısında ne yapmanız gerektiğini ve hukuki yolları dahil sizi hızlı şekilde yönlendirerek yitirdiklerinizi geri almanızda size yardımcı oluyoruz.

Güvenli alış-veriş yapabilmeniz için size olanak sunuyoruz ve en önemlisi siz kullanıcılarımızın kayıplarını daha hızlı nasıl bulabilirsiniz ve kaybetmeden ürünlerinizi nasıl güvende tutabilirsiniz bu konuda çalışan bir sistemle sizin adınıza vekalet ediyor ve sizin yanınızda durmayı kendimize görev ediniyoruz.


www.kayitliurun.com