Bilgilendirme

Nasıl Buluyoruz?
EĞER ÜRÜN ÇALINIR VEYA KAYBOLURSA ; HIRSIZ VE YA ÜRÜNÜ BULAN KİŞİ BU SORGULAMAYI YAPMAZ. (OLUMSUZ DURUM)

ÜRÜNÜ BULAN YADA ÇALAN KİŞİ BUNU SATTIĞI KİŞİYE (PERAKENDECİLERE) OLAY SONRASI 24 SAAT İÇİNDE SATMAKTADIR. PERAKENDECİ BU ÜRÜNÜN GELDİĞİ YERİ BİLMEKTE İSE (AYNI ZAMANDA SUÇ ORTAĞI) SORGULAMAYI YAPMAZ. (OLUMSUZ DURUM)

ÜRÜNÜ BULAN YADA ÇALAN KİŞİ BUNU SATTIĞI KİŞİYE (PERAKENDECİLERE) BU ÜRÜNLERİ PERAKENDİCELERE OLAY SONRASI 24 SAAT İÇİNDE SATMAKTADIR PERAKENDECİ BU ÜRÜNÜN GELDİĞİ YERİ BİLMİYORSA (MASUM ALICI ) BU SORGULAMAYI YAPAR VE BİZDE PORTAL SİSTEMİMİZ SAYESİNDE HEDEFE ULAŞIRIZ. (İŞTE BU OLUMLU DURUM)

SUÇ ORTAĞI PERAKENDECİLERİN %100 BU ÜRÜNÜ SON KULLANICILARA SATARKEN DÜKKAN GARANTİSİ VAR VE BİZ ARKASINDAYIZ TABİRİYLE MASUM ALICILARA BUNLARI SATMAKTADIR , İŞTE BU EVREDE EMİN OLUN Kİ ÜRÜNÜ ALAN KİŞİ YADA KURUM BU ÜRÜNÜ SİSTEMİMİZDEN SORGULAMASINI YAPAR VE BİZDE PORTAL SİSTEMİMİZ SAYESİNDE HEDEFE ULAŞIRIZ. (OLUMLU DURUM)

ÜRÜNÜ BULAN YA DA ÇALAN KİŞİ BUNU SATTIĞI KİŞİYE Kİ BUNU YAPANLARIN % 3 ‘Ü İNTERNET SİTESİNDEN SAHTE İSİM VE TELEFON İLE KENDİ ADINA SATMAKTADIR. BU DURUMDA DA İNTERNETTEN BU ÜRÜNÜ ALAN KİŞİ BU SORGULAMAYI %100 YAPACAKTIR, İŞTE BU EVREDE EMİN OLUN Kİ ÜRÜNÜ ALAN KİŞİ YA DA KURUM BU ÜRÜNÜ SİSTEMİMİZDEN SORGULAMASINI YAPAR YAPMAZ BİZDE PORTAL SİSTEMİMİZ SAYESİNDE HEDEFE ULAŞIRIZ. (OLUMLU DURUM)

ÜRÜNÜ BULAN YA DA ÇALAN KİŞİ BUNU SATTIĞI KİŞİYE Kİ BUNU YAPANLARIN % 2 ‘Sİ ÜRÜNÜ TANIDIKLARINA VERİR YADA SATAR VEYA KENDİLERİ KULLANIR BU DURUMDA SORGULAMA ASLA GERÇEKLEŞMEZ VE ÜRÜNE KISA VADEDE ULAŞMAK ZOR OLUR TAKİ ÜRÜN EL DEĞİŞTİRENE KADAR (OLUMSUZ DURUM) KULLANICININ MERAK ETMESİ DURUMUNDA SORGULAMA GERÇEKLEŞME İHTİMALİDE VARDIR.(OLUMSUZ DURUMUN OLUMLU HALİ)

BULUNTU VEYA ÇALINTI CİHAZI KORKTUĞU İÇİN PARÇALAYARAK SATMAK İSTEYECEK KİŞİ Kİ BU SADECE BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİNDE OLABİLİR BU DURUMDA EN ÖNEMLİ PARÇASI OLAN ANA KARTI İMHA ETMEK ZORUNDA KALIR BÖYLELİKLE HIRSIZLIĞIN CAZİBESİ VE HIRSIZLIK VAKASI CİDDİ ORANDA AZALIR. (OLUMSUZ AMA OLUMLU DURUM)

NOT: BU DOĞRULTUDA BİLİNMELİDİR Kİ KAYIP VEYA ÇALINTI OLAN ÜRÜN ELBETTE BİR HALKANIN KOPMASINDAN KAYNAKLANAN TEKERRÜRÜNDEN %98 ORANINDA BULUNUR.