Kurumsal

Vizyonumuz
Kuruluş gayemize istinaden güvenli ticaretin önünü açmak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. 

Öncelikli hedefimiz her ne kadar kayıp çalıntı ürünleri bulmak olsa da , asıl amacımız 2. El de çalıntı ve kayıp ürünlerin ticaretini sonlandırmaktadır. Böylelikle bu ürünlerin cazibe piyasasını kurutarak güvenli alış ve satış  imkanı sağlamak olacaktır. 

Sistemimiz sadece çalıntı kayıp ürünlerin kayıt altına alındığı bir sistem olmaktan çıkıp gerçek ürün sahiplerin gönül rahatlığıyla alış ve satış yaptıkları bir platform oluşturmak olacaktır. 

Sistem geliştiricilerimiz en ufak ayrıntısına kadar,  memnuniyet çerçevesinde güvenli ticaretinizin oluşabilmesi için izlenmesi gereken yolları , kullanıcılarımıza sunmak gerekliliğinin farkında olarak son  teknolojik gelişmeler ile bunu  size sunmak için çalışmaktadır. 

Ve bu doğrultuda e-ticaret yapan kurumsal ve dürüst şirketlerle anlaşma yoluna giderek bu firmaların kendi havuzunda size sunmakta olduğu ya da aracılık yaptığı ürün ticaretlerinde entegrasyon sağlayarak daha güvenilir bir ticaret platformu oluşturmak için gerekli atılımları yapmaktayız.

Asıl hedefimiz dolandırıcıların olmadığı ve size buluntu yada çalıntı bir ürünün satılmadığı bir alış ve satış platformu  sunmaktır. 

www.kayitliurun.com