Forum - Kayıtlı Ürün Sorgulama Sistemleri
SİTEMİZİN TESPİTİ NEYE GÖRE DOĞRU VE YANLIŞ - Baskı Önizleme

+- Forum - Kayıtlı Ürün Sorgulama Sistemleri (https://kayitliurun.com/forum)
+-- Forum: Kategoriler (https://kayitliurun.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: SİSTEMİMİZ GÜVENİLİR Mİ (https://kayitliurun.com/forum/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: SİTEMİZİN TESPİTİ NEYE GÖRE DOĞRU VE YANLIŞ (/showthread.php?tid=25)SİTEMİZİN TESPİTİ NEYE GÖRE DOĞRU VE YANLIŞ - admin - 04-02-2018

Neye Göre Doğru Yada Yanlış Tespitle Bilgi  Veririz;
                www.kayitliurun.com adresinden sorgulama sırasında IP yanıltıcı Program kullanılması durumunda kullanıcıya yollanan IP hatalı gider fakat saniyelik IP sayesinde sahte gelen IP sadece üyelik isteyen basit sitelerde yada IP banner yeme durumunda işe yarayan geçici bir hamledir ve yanıltıcı gibi dursa da işe yaramaz bir çözümdür. Ve tespiti sonuç olarak kolaydır. 
                www.kayitliurun.com adresinden sorgulama yapıldığı anda kullanılan internet ağı başka bir kullanıcı olması durumunda ağ sahibi şayet Wİ-Fİ şifresi herkese açıksa geçici suçlu görülecektir. Ama unutulmamalıdır ki yabancılar ile internet paylaşımı yasaktır. Ve art niyetli sorgulayıcı masum olmadığı için sorgulamayı bu şekilde yapmıştır. Ürün masum kullanıcının eline geçtiğinde http://www.kayitliurun.com adresinden sorgulamayı illegal değil legal yolla yapacak ve böylelikle sisteme ikinci kez yakalanan ürün bu sefer bulunacaktır. Ve tespit sonuç verecektir.
                Başkası adına açılmış hat üzerinden sorgulama yapan kişi yanıltıcı bir IP vermiş ve masum birini zan altında bırakmış olacaktır. Fakat . ürün masum kullanıcının eline geçtiğinde www.kayitliurun.com adresinden sorgulamayı illegal değil legal yolla yapacak ve böylelikle sisteme ikinci kez yakalanan ürün bu sefer bulunucaktır. Ve tespit sonuç verecektir.